Струнка жінка у мереживній спідній білизні

"Змінило життя": блогерка поділилася несподіваним лайфхаком, як правильно зав'язувати халат – відео

Shutterstock

Ви будете шоковані

Домашній халат – один з найкомфортніших видів одягу, яким користується велика кількість людей. Однак, чи замислювалися ви коли-небудь над тим, як правильно його зав'язувати? "Дивогляд" повідомляє, що TikTok блогерка на ім'я Емма приголомшила мережу своїм лайфхаком, як правильно зав'язати халат. Ви будете шоковані. 

Дуже часто ми стикаємося з проблемою, коли пояс спадає і від цього халат розкривається. Емма знайшла спосіб уникнути цього.

Зазвичай ми пропускаємо пояс крізь усі петлі навколо талії, а потім зав'язуємо їх спереду. Блогерка ж вирішила надягнути халат по-іншому, не так, як ми звикли це робити. Вона зізнається, що цей метод значно допоміг їй і дещо змінив життя:

"Мені здається, що я прожила останні 28 з половиною років свого життя у якійсь зіпсованій симуляції. Тому що я подивилася відео, в якому розповідають про те, як потрібно правильно зав'язувати свій халат, а насправді ви це робили неправильно", – розповіла Емма у відео.

Користувачка TikTok пропонує підписникам пропустити пояс халату у зворотному напрямку і лише через дві бічні петлі. Після цього витягуйте його наперед і зав'яжіть.

Після цього пояс не розв'язуватиметься, а отже халат не буде розкриватися.

@emmaflicc_

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що блогерка поділилась лайфхаком, як зробити вії довшими.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ