Літак

Як "захопити" цілий ряд сидінь у літаку – лайфхак

Shutterstock

Комфортний політ залежить від багатьох факторів. Один з них – сусіди. Ніколи не знаєш, з ким доведеться сидіти поруч: буде це балакуча людина, або ж маленька дитина, що постійно плаче.

Блогерка-мандрівниця на ім'я Челсі Дікенсон на свой сторінці в Instagram поділилася лайфхаком, як захопити цілий ряд сидів у літаку та проводити польоти з комфортом. Про це повідомляє "Дивогляд". 

Жінка постійно ділиться з прихильниками цікавими порадами щодо подорожей. В одному з останні дописів вона розповіла, що постійно літає з комфортом, оскільки поруч із нею немає докучливих сусідів.

Челсі зазначила, що такий метод підійде тим, хто зазвичай подорожує вдвох.

Обираючи місце на рейс, надайте перевагу 13 ряду, а саме двом крайнім сидінням: біля ілюмінатора та проходу. Не варто купувати місце посередині. Велика ймовірність, що його ніхто не займе, оскільки майже кожен не хоче летіти посеред двох незнайомих осіб. 

Також роль грає й 13-ий ряд. Через певні забобони пасажири вважають його нещасливим і рідко купують на нього квитки.

"Наявність цілого ряду для двох – це просто додатковий комфорт. Це точно такий же простір, який ви отримуєте, якщо летите в бізнес-класі", – зауважила Челсі Дікенсон.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що робити, якщо запізнився на літак.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ