Літак

У Великій Британії на чоловіка впали фекалії з літака

Shutterstock

Інформація щодо авіакомпанії, яка відповідає за інцидент, не розголошується

У Великій Британії чоловік поскаржився, що на нього і його сад з літака впали фекалії. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.
 
Неприємний інцидент відбувся у липні 2021 року. Чоловік сидів у своєму саду, коли несподівано на нього впали екскременти.
"Чоловік перебував тоді в саду, тож це був украй жахливий досвід", – розповіла очільниця ради району Клюер-Іст унітарної одиниці Віндзор і Мейденгед Карен Дейвіс.
Чоловік поспілкувався з Управлінням цивільної авіації Великої Британії. За результатами діалогу постраждалий вирішив не подавати на страхову виплату, оскільки сума збитків незначна.
 
З літака якої авіакомпанії були скинуті відходи людської життєдіяльності, не розголошується. Однак, вона не належить до британських авіаліній. 
 
Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на борту літака хлопця прив'язали скотчем до сидіння, щоб він не чіплявся до бортпровідників.
Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ