Мавпа-лангур

В Індії померлій мавпі спорудили мавзолей, а похорон відвідали 1,5 тис людей – відео

Shutterstock

Тварина нагадувала місцевим божество

В Індії люди на честь замерзлої від холоду мавпочки вирішили організувати наземний мавзолей, урочисте поховання та траурну ходу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на NdTv.

Це сталося у селі Далупура, штаті Мадхья-Прадеш. Там місцеве населення прив'язалося до мавпи-лангура, яка часто їх відвідувала. Її постійно підгодовували та навіть вважали священною, бо вона нагадувала індуїстське божество Ханумана. Однак, під кінець минулого року тварина опинилася у селищі застудженою та замерзлою.

Її намагалися врятувати завдяки теплому одягу та зусиллям ветеринарів, але марно – смерть настала через переохолодження. Приголомшені люди захотіли вшанувати пам'ять покійної, а тому організували урочистий похорон, кремацію, наземний мавзолей, спів гімну та застілля на 1,5 тис людей.

"У нашому селі є звичай, що якщо тут вмирає мавпа, то всі жителі збираються, щоб здійснити похоронні обряди, як для людини", – стверджують місцеві.

Окрім цього, місце проведення обряду відвідали мешканці довколишніх селищ регіону. Деяким із них довелося добиратися сюди з місць, розташованих на відстані понад 50 км. Через величезну кількість людей організатори цієї події розмістили величезний намет серед поля.

До речі, в Індії не завжди складають такі позитивні стосунки між людьми та мавпами. Наприклад, цього місяця примати вкрали 2-місячну дитину та втопили її у колодязі, а під кінець минулого року взагалі вбили як мінімум 250 цуценят заради помсти собакам.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ