Джеф Дейб

Справжній Попай: чоловік став популярним завдяки гігантським рукам – відео

Jeff Dabe / Facebook

У долоні американця вміщається баскетбольний м'яч

58-річний мешканець США Джеф Дейб народився з рідкісною схильністю до величезних рук, які зробили його зіркою мережі. Про це повідомляє "Дивогляд".

Справа у тому, що розміри рук американця непропорційні його тілу. Його передпліччя становить 49 см, завдяки чому в його долоню вміщується баскетбольний м'яч.

На думку медиків, це може бути обумовлено гігантизмом (макросомія) чи слоновою хворобою. Втім, у цієї особливості є певні "плюси". Наприклад, Дейб ніколи не користувався своєю силою для захисту – все й так було зрозуміло.

Чоловік неодноразово з 1970-років брав участь у змаганнях з армреслінгу, де його почали називати "Містер великі руки" та "Попаєм". У цьому виді спорту він став легендою, але у міжнародних турнірах участі не брав, бо не хотів витрачати гроші та час для перельотів.

Цікаво, що у Джефа є троє дітей, але, попри прогнози лікарів, у них немає аналогічного відхилення.

@jeffdabe
@jeffdabe
@jeffdabe
@jeffdabe
@jeffdabe

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Великій Британії жінка витратила $40 тис і радикально змінила тіло. Тепер у неї рекордно величезні груди.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ