Мостаччолі

"Фредді Мурркурі": кішка з рідкісною особливістю підкорила мережу – фото

izanami.and.mostaccioli / Instagram

4-лапу народила дика бомбейська кішка

У соцмережах з'явилася нова зірка – 18-місячна чорно-біла кішка Мостаччолі з США, яка має вкрай оригінальну мордочку. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її Instagram.

При розгляданні фото з 4-лапою складається враження, що вона має справжні людські вуса, а тому так і хочеться її порівняти з Фредді Мерк'юрі чи або іншими відомими людьми з вусами.

Жінка на ім'я Наталі з Каліфорнії знайшла цю тварину 30 серпня 2020 року в саду своєї мами. Саме там дика бомбейська кішка народила малюків. Американка вирішила забрати кошенят і відвезти їх у розплідник, де вона працює.

Там новонароджені отримали необхідну допомогу та подорослішали. Однак, коли настав час шукати кошенятам нові родини, то Наталі не змогла розлучитися з Мостаччолі, а тому забрала її до себе. Наразі вона живе з жінкою та іншою 4-лапою на ім'я Ідзанамі.

Американка навіть завела для своїх домашніх улюбленців Instagram, за яким слідкують вже понад 10,5 тис користувачів. Останні жартівливо називають кішку "Фредді Мурркурі".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у США офіційно визнали нові породи собак.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ