Лисиця

У Києві помітили справжню лисицю – відео

Shutterstock

"Пухнаста, грайлива..."

Мешканці Києва зустріли посеред вулиці лисицю, яку зафіксували на відеокамеру. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Хуе**й Киев".

"Пухнаста, грайлива...шкода, що їй не можна пояснити, що люди – це, часто і густо, тварюки закінчені і не варто їм довіряти. Що вони можуть отруїти, забити камінням, спустити собак. За що? А просто так", – йдеться у повідомленні.

Це сталося на території масиву Відрадний. На першому відео лисиця бігає та досліджує територію, а на другому – знаходиться на дитячому майданчику та розважається з собакою.

Зазначимо, що годувати диких тварин, у тому числі лисицю, небезпечно. Передусім на вас можуть напасти, а також ви внаслідок годування можете зашкодити травному тракту істоти.

Окрім цього, тварина після цього може подумати, що кожна людина – доступне джерело їжі. Це може призвести до того, що колись її погодують небезпечним для неї продуктом або вона просто зустрінеться з мисливцем.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у центрі Києва з'явився вовк.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ