Руки молодої і літньої людини

Люди можуть жити до 180 років – учені провели якісне дослідження

Shutterstock

Уся інформація заснована на результатах статистичного аналізу

Життя – найцінніше, що є у цьому світі. Його тривалість може бути різною, але найвища межа становить 130-180 років. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на Knowable Magazine.

Учені з Канади приділили увагу цьому питанню та провели статистичний аналіз. За результатами фахівці дійшли думки, що верхньої межі в деяких випадках може й не бути. 

Учені запевняють, що тривалість життя передусім залежить від людини. А саме її способу життя, харчування, наявності у неї шкідливих звичок та інших чинників. 

Також цікавим є той факт, що починаючи з 50-ти років ризик смерті починає зростати, а у 80 років – зменшуватися. Фахівці зробили підрахунки та з'ясували, що ця линия вирівняється до 110 років. Саме з цього віку ймовірність смерті становитиме 50%. 

"Залежно від нюансів даних, можливий ліміт тривалості життя коливається від 130 до 180 років. А в деяких випадках верхньої межі взагалі немає. Іншими словами, з погляду математики люди можуть бути безсмертними", – наголосили автори.

Однак, разом із цим, учені зробили акцент на тому, що ці підрахунки у більшості випадків не співпадуть з реальністю. Але сприйняти їх серйозно все одно варто, оскільки саме це може допомогти науковцям створити нові методи подовження життя.

"Кожна існуюча форма життя була і завжди матиме закінчення. Тому потрібно акуратно перенести математичні істини мовою повсякденного життя", – мовиться у дослідження.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, коли розпочався відлік часу та чи дійде він до завершення.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ