Побачення

5 питань, які треба обговорити на першому побаченні – поради експертів

Shutterstock

З кожним спілкуванням ви наближуватиметесь зі своїм партнером

Перше побачення – дуже важливий етап на початку стосунків. Зазвичай, на ньому люди краще знайомляться один з одним, дізнаються щось нове та цікаве. "Дивогляд" із посиланням на PureWow ділиться з вами підбіркою запитань, на які варто звернути увагу та яких краще уникати на першій зустрічі.

  • Яким було твоє перше кохання?

Це питання може здатися банальним, але ж насправді воно добре розкриє для вас партнера. Вважається, що перші почуття – найщиріші. Це допоможе вам більше дізнатися про дитинство або юність людини. 

  • Враження від першого поцілунку

Також неможливо забути й перший поцілунок. Людина, яка пізнає себе, обов'язково запам'ятає цей момент. Він може бути не ідеальним, але дуже теплим та приємним. 

Разом із цим можна дізнатися у партнера й про найромантичніше місце, у якому він цілувався. Експерти зазначають, що такі питання зближують людей та додають бесіді більш кокетливого характеру. 

  • Пограйте один з одним

Щоб атмосфера не була серйозною та напруженою її необхідно трошки розбавити. Але важливо не відходити від теми. Запропонуйте своєму партнеру невеличкий квест: ви розповідаєте йому три факти про себе, а він намагається вгадати, яке з них неправдиве. У такий спосіб ви більше розкажете про себе, а після цього дізнаєтеся більше про нього. 

  • Робота мрії – яка вона?

Дуже часто люди обирають професію не за бажанням, а з метою заробити більше грошей. Але кожен з нас мріє про те, щоб займатися дійсно улюбленою справою. Запитайте про неї у свого партнера. Можливо ваші інтереси співпадуть і вам буде чим зайнятися у майбутньому. 

"Ви дізнаєтеся, наскільки людина близька до своєї мрії, наскільки відповідальна, як вона загалом ставиться до грошей та життя", – кажуть експерти.

  • Найважливіше у житті – це...

Цінності та пріоритети людини грають велику роль. Дізнайтеся у партнера, якої мети він прагне досягнути та що вважає найважливішим для себе. Такий діалог дуже часто зближує людей та виводить їхні стосунки на новий рівень. 

Разом із цим варто наголосити й на питаннях, яких краще уникати на першому побаченні. Вони можуть викликати роздратування у людини та відвернути від вас. 

  • Колишні

Експерти не радять торкатися цієї теми не лише на початку стосунків, але й у подальшому. Минуле залишається у минулому. Не варто постійно нагадувати людині про нього, особливо якщо це стосується особистого життя. Також не варто глибоко поглинати й у свої спогади. Краще будуйте спільне майбутнє та робіть його несхожим ні на що інше.

  • Рівень зарплати

Робота – це дуже делікатна тема, говорячи про яку можна ненароком зачепити особисту інформацію. Це стосується зокрема заробітної плати. Якщо ви не хочете виглядати людиною, для якої гроші мають велике значення – пропустіть це питання.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що холостячка Злата Огнєвіч поділилася добіркою питань, які варто обговорити з чоловіком на першому побаченні.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ