Дитина зі смартфоном

Матір 3-річного хлопчика знепритомніла – той самостійно викликав поліцейських і врятував її життя (відео)

Shutterstock

Дитині допомогли мультики

У Великій Британії 33-річна жінка на ім'я Кайлі Боффі втратила свідомість і впала. Рятувати її довелося 3-річному сину на ім'я Томас, котрий самотужки викликав поліцію. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Indy 100.

Це сталося у місті Роулі-Регіс, де були самі вдома Кайлі та Томас. У жінки є деякі проблеми зі здоров'ям – грижа та збільшена селезінка.

У той день вона піднімалася по сходах, але знепритомніла через різкий біль. Вона впала та пошкодила плечі, стегно, коліно та щиколотку. Все могло закінчитися дуже сумно, якби не 3-річний син британки.

Томас побачив смартфон мами на підвіконні, заліз туди та зателефонував службі екстреної допомоги. Там не зрозуміли, що має на увазі дитина, а тому спрямували розмову до поліцейських.

Протягом цього часу Томас легко впорався з дитячими воротами, розшукав ключі від дверей і навіть їх відкрив. Потім він передав телефон 33-річній жінці, яка інколи приходила до тями.

"Я пам’ятаю, як зачинила дитячі ворота. Наступної миті  зрозуміла, що прокидаюся, розмовляю з кимось по телефону, а потім в домі була поліція… Сину вдалося підтягнути до воріт дійсно важкий стільчик. Він переліз, дістав ключі… і зміг відкрити вхідні двері", – розповіла Кайлі.

На прикладі цієї ситуації можна переконатися, що дітям треба пояснювати те, як діяти в екстреній ситуації. Окрім цього, Томас особисто ілюструє, що навіть мультики можуть допомогти врятувати життя.

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав схожу історію, але про 7-річного хлопчика, що годину плив до берега для порятунку своєї сім'ї, яку віднесло течією.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ