Дівчина зробила собі "тимчасове" татуювання на обличчі

Дівчина зробила собі "тимчасове" татуювання і тепер не може його позбутися – відео

jamiiee.2 / TikTok

Користувачі мережі не зрозуміли такого вчинку

Тимчасове татуювання – один зі способів експерименту з зовнішністю. Однак, інколи воно може нашкодити, якщо використовувати його неправильно. Одним таким прикладом ділиться "Дивогляд". 

Користувачка TikTok під ніком jamiiee.2 поділилася у мережі своїм невдалим досвідом, коли вона зробила тимчасове татуювання, а після цього не могла позбутися його.

Джеймі з Великої Британії наклеїла собі на обличчя заготовки для татуювання у вигляді сузір'я, які розташувалися на обох її щоках. Після цього вона взяла в руки спеціальний апарат з чорнилами та почала проколювати свою шкіру за контурами малюнків. 

Коли Джеймі спробувала видалити зображення – зазнала невдачі. Малюнки не зникали, а будь-які спроби лише подразнювали її шкіру. Однак, жінку це не зупиняло. Вона розповіла, що продовжить вдаватися до будь-яких заходів, щоб назавжди прибрати татуювання зі свого обличчя. 

Користувачі мережі не зрозуміли такого вчинку Джеймі, яка вже має кілька татуюваннь на обличчі окрім цих двох. Їх також здивував той факт, що жінка не звернулася до професіоналу, а набила собі тату сама у домашніх умовах. 

Разом із цим, були й ті, кому малюнки були до вподоби. 

  • "Чому ти думала, що це хороша ідея?";
  • "Ти це зробила. І ти думала, що воно мало б швидко зникнути?";
  • "Дивний вчинок";
  • "Як не дивно, але татуювання має гарний вигляд".

@jamiiee.2

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що чоловік із татуюваннями на все тіло показав, яким був 15 років тому.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ