Чоловік із татуюваннями на все тіло показав, яким був 15 років тому – фото

Поновлювати тату йому доводиться щотижня

Чоловік на ім’я Ремі, який повністю покрив своє тіло татуюваннями, показав, який вигляд він мав до того, як вирішив покрити шкіру чорним пігментом, пише "Дивогляд".

Ремі веде свій блог в Instagram, де й нього вже понад 170 тисяч підписників. Він розповідає про своє життя і про те, які зміни проводить зі своїм тілом.

Кілька років тому Ремі, який мав безліч різних тату, вирішив покрити чорним пігментом повністю все тіло, окрім долонь і частини обличчя.  Оскільки темний колір швидко вигорає, йому доводиться постійно поновлювати його і повторювати тату. Болісні процедури він повторює кожного тижня протягом багатьох років.

Нещодавно Ремі нагадав, що минуло рівно 10 років відтоді, як він наніс перші малюнки на обличчя.

"Згідно зі стереотипами, я вже маю бути безперспективним невдахою, проте я став батьком, чоловіком і в мене давно є власний будинок. При цьому я ніколи не жертвував своєю пристрастю для токсичних стандартів суспільства", - написав чоловік, який часто ділиться знімками з дружиною і сином.

Чоловік також показав, яким він був у 2005 році і зазначив, що, хоча більшість людей вважає, що їхні найкращі роки залишилися в минулому, він з цим не згоден.

Окрім татуювань Ремі має багато пірсингу на обличчі, тунелів у вухах, а нещодавно він ще й роздвоїв свій язик.

Нагадаємо, у 2020 році шкільний вчитель із Франції втратив роботу, бо діти його боялися - він покрив татуюваннями не лише обличчя, а й білки очей.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше