Waterparks

Фанатка рок-гурту зробила тату з помилкою – музиканти задля неї офіційно змінили назву пісні (фото й відео)

Waterparks / Instagram

"Я буквально плачу!"

Фанатці рок-гурту Waterparks на ім'я Кленсі дуже подобалася пісня, а тому вона вирішила зробити тату з її назвою. Однак, трапилася прикра помилка. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на NME.

На фотографії помітно, що замість "See You In The Future" тату-майстер написав "See You In In The Future". Звісно же, дівчина була обурена цією ситуацією. Вона написала пост, де згадала офіційний акаунт гурту та сторінку його фронтмена, а вже через кілька днів їй відповіли.

"Я побачив твоє тату, і подумав, що найменше, що ми можемо зробити – це змінити назву пісні для тебе", – написав лідер гурту Остен Найт.

Дивовижно, але гурт Waterparks насправді змінив назву пісні на See You In In The Future, у чому можна впевнитися, якщо ви відвідаєте офіційні стрімінгові сервіси.

"Я буквально плачу! Дуже дякую вам, хлопці, за те, що ви зробили це через моє невдале тату! Улюблений гурт", – прокоментувала цю подію Кленсі.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що відома Tik-Tok-блогерка розсмішила користувачів своїм тату з "глибоким" сенсом, на якому розгледіли секс.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ