На території Помпеїв археологи знайшли віллу з кімнатою рабів

На території Помпеїв археологи знайшли віллу з кімнатою рабів – фото та відео

YouTube / Pompeii Sites

Ймовірно, у приміщенні жила сім'я з дитиною

В італійському місті Помпеї групою археологів було знайдено кімнату, в якій проживали раби. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Science Alert.

Знахідка має вигляд давньоримської вілли, яку було побудовано у І сторіччі на території району Чивіта-Джуліані. Під час дослідження будівлі археологи виявили кімнату, в якій проживали раби.

Приміщення площею 16 кв м знаходилося поруч із стайнею. У ньому було маленьке вікно та три ліжка. Два з них мали розмір 170 см завдовжки, а третє – 140 см. Вчені припустили, що у кімнаті мешкали троє осіб. Ймовірно, це була сім'я з дитиною. 

У кімнаті також було знайдено дерев'яну скриню, вісім амфор, різноманітну кераміку та нічний горщик. Також увагу археологів привернуло кермо від воза. З цього можна здогадатися, що раби ймовірно працювали на стайні та ремонтували візки. 

У самій стайні та підвалі фахівці виявили скелети двох людей. Це могли бути господар та раб. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що археолог-аматор знайшов місце стародавньої битви римського легіону і цікаві артефакти.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ