Гострий перець

"Найкращий космічний тако": астронавти зібрали перший врожай на МКС та приготували з нього страву – фото

Shutterstock

Частину продукту буде діставлено на Землю для більш ретельного аналізу

Астронавти з Міжнародної космічної станції (МКС) зуміли виростити перець в умовах гравітації та приготували з нього першу страву. Про це на своїй сторінці у Twitter написала член екіпажу астронавтка Меґан Макартур, повідомляє "Дивогляд".

У липні поточного року на МКС діставили насіння, з якого, в рамках експерименту, хотіли виростити їстівний перець. В разі, якщо врожай вродить, астронавти потенційно зможуть забезпечити себе їжею впродовж тривалих місій. 

У листопаді члени екіпажу зібрали на МКС перший врожай перцю чилі та приготували з нього тако з яловичиною та овочами. 

Астронавтка Меґан Макартур визнала страву "найкращим космічним тако на сьогодні":

"П'ятничний Бенкет! Після збору врожаю ми спробували червоне і зелене чилі. Потім ми заповнили анкети (повинні бути дані!). Нарешті я приготувала свої кращі космічні тако: яловичина фахіта, регідратовані помідори й артишоки, а також ЧИЛІ!", – йдеться у дописі.

Зазначається, що частину перцю буде діставлено на Землю. Продукт ретельно дослідять у лабораторіх та вивчать, як космос та умови гравітації впливають на формування плодів. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що астронавт ESA показав, який вигляд має полярне сяйво з МКС.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше