Осінь

Синоптики розповіли, якою буде погода у листопаді

Shutterstock

Останній місяць осені ще здивує українців

Синоптики зробили прогноз погоди в Україні на листопад 2021, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Укргідрометцентр.

Очікується, що в останній місяць осені середня температура складе 1-7 градусів тепла. При цьому, кліматична норма для листопаду складає 0-4 градусів для більшості областей і 6-9 тепла для Закарпаття і півдня.

"Листопад - перехідний місяць від осені до зими - пора передзим′я, що починається після стійкого переходу середньої добової температури через 5 градусів тепла у бік зниження (в основному у першій декаді листопада, на Закарпатті та півдні країни у другій декаді листопада)", - йдеться в повідомленні Укргідрометцентру.

Синоптики нагадують, що абсолютний мінімум температури повітря складає 15-24 градусів морозу, у північних, східних, Дніпропетровській, Запорізькій областях та в гірських районах місцями 25-31 градусів морозу, на півдні Криму та Одещини 8-13 градусів морозу.

Абсолютний максимум температури повітря - 16-24 градусів тепла, у Чернівецькій, Закарпатській, центральних, південних областях та в Криму місцями 25-29 градусів.

Середня місячна кількість опадів складає 35-63 мм, в Карпатах, горах Криму та на Закарпатті місцями 70-108 мм (на високогір′ї до 135 мм), у Луганській, Дніпропетровській областях, на Прикарпатті та півдні країни місцями 29-34 мм.

Нагадаємо, у Міністерстві розвитку громад та територій повідомили, що в середньому по Україні понад 45% житлових будинків уже підключено до теплопостачання. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ