Зуб мегалодона

"Мене буквально трясе": дайвер знайшов зуб найбільшої в історії акули, якому 22 млн років – фото й відео

Black Gold Fossil Charters / Facebook

Щасливчик планує залишити цінну знахідку в себе

У США в океані дайвер на ім'я Майкл Настасіо знайшов 15-сантиметровий зуб мегалодона (доісторична акула), якому 22 млн років. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Fox 28.

За словами щасливчика, зуб був поблизу узбережжя міста Веніс (Флорида, США). Дайвер розповів, що йдеться про його найбільшу знахідку за все його життя, яку він планує залишити у себе.

"Я такий щасливий, мене буквально трясе. Я займаюся пошуком скам'янілостей майже 11 років і володію власною компанією. Я знайшов тисячі зубів мегалодона та інші скам'янілості. Я багато разів пірнав разом з клієнтами, і кожен раз, коли вони знаходять скам'янілість, чутно, як вони кричать від радості під водою"

Зазначимо, що мегалодон – вимерлий вид акул із сімейства Otodontidae. Він існував за часів міоцену та пліоцену. Цю тварину вважають найбільшою акулою за всю історію нашої планети.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що дайвери зустріли дивного морського "монстра", який не мав очей, вух і рота.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ