Гроші

"Думав, що все ще сплю": у США чоловіку наснилося, що він виграв $1 млн – це виявилося правдою

Shutterstock

"Я завжди говорив дружині, що виграю по-крупному, але вона мені ніколи не вірила"

У Мічигані американцю наснилося, що він виграв $1 млн. У підсумку виявилося, що він зірвав лотерейний джекпот. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UPI.

За словами 32-річного чоловіка, він часто купує лотерейні квитки.

"Я завжди говорив дружині, що виграю по-крупному, але вона мені ніколи не вірила. Одного разу вночі мені приснився сон, що я виграв велику суму. Я не надав цьому особливого значення і на наступний день пішов в магазин, щоб купити лотерейні квитки. Я сів у машину і почав їх дряпати. Я відразу побачив, що у мене є номер 04, і подумав, що, ймовірно, виграю $100. Коли я побачив символ $1 млн, я думав, що все ще сплю", – розповів чоловік.

Після цього американець одразу повідомив про це дружині. Згодом він вирішив отримати джекпот одноразовою виплатою в розмірі $634 тис.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що жінка кілька тижнів носила виграшний лотерейний квиток на €33 млн, але не знала про це. За її словами, у неї "ще досі паморочиться у голові".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ