Що станеться зі світом, якщо одного дня зникне Інтернет

У сучасному світі Інтернет став не лише способом розважитися, а й джерелом заробітку, тож уявити своє життя без нього просто неможливо. Але ж раніше жили...

Що станеться зі світом, якщо одного дня мережа Інтернет просто зникне? Відповідями на це питання з вами ділиться "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал Made My Day.

  • Паніка
Стрес, паніка, смуток, печаль, депресія
Стрес, паніка, смуток, печаль, депресія
Фото: Shutterstock

Одразу ж після вимкнення Інтернету людей по всьому світу охопить паніка. У цьому ми остаточно переконалися, коли на 6 годин обмежився доступ до акаунтів у кількох соціальних мережах, зокрема, Instagram, Facebook та месенджер WhatsApp. Ймовірно, у різних країнах світу розпочнуться акції протесту з вимогами повернути людству Інтернет, які не завершаться нічим хорошим.

  • Недостатня освіченість
Чоловік незадоволений побаченим на ноутбуці
Чоловік незадоволений побаченим на ноутбуці
Фото: Shutterstock

Сьогодні більшу кількість знань людина бере саме в Інтернеті: історія світу, біографія видатної особи, уроки для саморозвитку, новини тощо. Враховуючи це, не важко здогадатися, що без Інтернет-зв'язку людство стане менш освіченим. Але у цьому є й свої плюси, оскільки зі зникненням певних джерел зникне й пропаганда та фейкова інформація.

  • Світова економічна криза
криза
криза
Фото: Shutterstock

Усі сучасні банки та банківські системи працюють переважно через Інтернет. За кілька років ми навчилися сплачувати за продукти, одяг, комуналку та інші послуги через спеціальні додатки. У кількох містах навіть проїзд у транспорті вже не можна сплатити купюрою, виключно картками або смартфоном. Зникнення Інтернету поверне нас на понад 10 років назад, у світ черг біля банкоматів та кас. А оскільки усі бази банків підв'язані під Інтернет, зняти гроші стане дуже проблематично або навіть неможливо.

  • Продовольче постачання
Супермаркет, порожні полиці супермаркету
Супермаркет, порожні полиці супермаркету
Фото: Shutterstock

Майже усі супермаркети світу оформлюють заявки на продовольче постачання у електронній версії за вже створеним макетом. Це дуже зручно та потребує значно менше часу, ніж передача замовлення особисто постачальнику. Якщо світ залишиться без Інтернету, певний час полиці магазинів залишатимуться порожніми.

  • Спілкування
Відеочат
Відеочат
Фото: Depositphotos

Кілька років тому людство не уявляло свого життя без мобільного телефону, а сьогодні те саме відбувається з Інтернетом. Якщо постане вибір: зателефонувати чи написати повідомлення, майже кожен з нас надасть перевагу другому варіанту. Це стосується на лише комунікації з друзями та родичами, але й поширюється на робочі справи. Зокрема, у період пандемії коронавірусу все більшої популярності набирають відеодзвінки, які можна здійснювати не виходячи з дому. Без Інтернету вони стануть неможливими.

А як ви вважаєте, життя без Інтернету стане кращим чи повернеться у давно забуте минуле?

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як зрозуміти, що вашим Wi-Fi користується чужа людина

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше