Google Chrome

5 маловідомих функцій Google Chrome, які можуть бути корисними

Shutterstock

Обов'язково скористайтесь ними

Ми усі використовуємо бруузери для доступу в мережу. Google Chrome є одним з найпопулярніших провідників у світ Інтернету, його використовують користувачі по всьому світу. Нажаль, мало хто знає про "таємні" функції Хрому, а вони можуть буты дуже корисними. Портал Al Jazeera звернув увагу на шість з них. 

Гостьовий режим

Ця функція є дуже корисною, якщо ви позичаєте свій комп'ютер іншій людині. Якщо гостьовий режим увімкнено – інший користувач не зможе подивитися попередню історію вашу пошукових запитів. Для його активації необхідно натиснути на зображення профілю свого облікового запису Google в правому верхньому куті та вибрати гостьовий режим.

Відтворення музичних файлів без додаткових програм

Google Chrome надає користувачам можливість відтворювати аудіо- і відео-файли в популярних форматах без спеціальних програм.

Усе, що вам необхідно зробити – перетягнути документ в нову вкладку. 

Позначення вкладок

Усі ми любимо зберігати важливі вкладки у верхній панелі, однак, коли настає час повернутися до однієї з них – знайти потрібну стає важко. Тому браузер пропонує  групувати вкладки за допомогою різних кольорів і міток.

Щоб активувати цю функцію – натисніть правою кнопкою миші по будь-якій з відкритих вкладок і оберіть "Додати вкладку в нову групу".

Надіслати вкладку на інший пристрій

За умови синхронізації пристроїв та активації у них  облікового запису Google, ви можете надсилати на них важливі вкладки.При натисканні правою кнопкою миші по URL-адресі з'являється опція "Відправити на ваші пристрої". Просто оберіть на який саме гаджет або комп'ютер вам необхідно надіслати вкладку.

Продовжити перегляд вкладки з останнього місця читання

Ця корисна функція дозволяє вам продовжити перегляд сторінки з того моменту, на якому ви зупинилися, перед виходом з браузера. Для активація цієї опції натисніть "Налаштування" та "Продовжити з того місця, де ви зупинилися".

А якою з цих функцій ви вже користувалися?

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що компанія Microsoft випустила тестову версію браузера Edge із дитячим режимом.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ