Лотерейний квиток

Американка за один день двічі виграла у лотереї та отримала $4 млн

Shutterstock

Цей випадок вважається унікальним, оскільки стати переможцем у цій лотереї не просто

У США, штаті Флорида, 64-річна жінка на ім'я С'юзен Фіттон за один день двічі виграла в лотереї по $2 млн. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Insider.

Жінка придбала два лотерейних білети Mega Millions с однаковою комбінацією чисел. У момент розіграшу, 14 вересня, автомат показав п'ять кульок з цією комбінацією. 

За один квиток, комбінація на якому дорівнюється числу на кулі, переможець отримує $2 млн. Оскільки С'юзен мала на руках два однакових квитки, то забрала свої виграні $4 млн. Близько $10 тис бонусом виплатили магазину, у якому жінка й придбала ці квитки.

"Номер для розіграшу був 2, що збільшило приз жінки з $1 млн до $2 млн. Але вона купила два квитки з однаковими номерами, тож це принесло їй $4 млн", – розповіла менеджер з комунікацій у лотереї.

Цей випадок вважається унікальним, оскільки стати переможцем у лотереї Mega Millions не просто. Зазначається, що для виграш принаймні $1 млн спостерігається один раз на 12,6 млн. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що жінка виграла $1 млн, але випадково викинула лотерейний білет.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ