Безхатченко Наталя

У Бердянську безпритульна знайшла у смітнику понад 100 тис грн – як вона ними розпорядилася (фото)

bezdomnie.ua / Instagram

"Моя совість чиста"

У Бердянську безпритульна жінка на ім'я Наталя знайшла на смітнику пакет, де було 110 тис грн. Вона повернула їх власнику, за що той їй віддячив і дав 100 грн. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram-акаунт "bezdomnie.ua".

Після виявлення грошей жінка звернулася до куратора місцевого притулку для тварин, де вона інколи допомагає доглядати за собаками. Згодом вдалося знайти власника грошей, який переплутав пакети та замість сміття позбувся від 110 тис грн.

За словами зоозахисниці, Наталя отримала від чоловіка подяку в розмірі 100 грн, які вона передала на допомогу бездомним тваринам.

"Він порахував що для бездомної це і так великі гроші, і що їй вистачить. Думаєте бездомна засмутилася через таку несправедливість? Абсолютно ні. Наталя, посміхаючись, каже: "Моя совість чиста, це найголовніше для мене". А на питання, чому вона не забрала ці гроші собі і не почала нове життя, відповідає: "Ви правда думаєте, що можна почати нове життя з тим, що не твоє?", – йдеться у повідомленні.

Безхатченко Наталя
Безхатченко Наталя
Фото: bezdomnie.ua / Instagram

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що відомого актора Ніколаса Кейджа сприйняли за безхатька і вигнали з бару.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ