Скульптура за назвою "Біхар"

В Іспанії перехожих шокувало гігантське обличчя потопельниці – фото

YouTube / NTV Houston

120-кілограмова скульптура, на думку авторів ідеї, чудово демонструє те, що може статися з людством у майбутньому

В Іспанії без попередження громадян встановили реалістичну та страшну скульптуру обличчя молодої дівчини-потопельниці, яка налякала багатьох людей. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал NTV Houston.

Скульптуру за назвою "Біхар" (перекладається як "завтра") помітили у темних водах річки Нервьон у Більбао. Її встановили минулого тижня, коли її доставили на човні та спустили у річку пізно вночі.

Зранку місцеві жителі прокинулися та були шоковані арт-об'єктом. 120-кілограмова фігура є витвором мексиканського художника-гіперреаліста Рубена Ороско.

Він створив її на замовлення компанії BBK Foundation – благодійний підрозділ іспанського кредитора Kutxabank. Таким чином компанія хотіла донести клієнтам, що їхні дії "можуть потопити нас або утримати на плаву".

У міру припливів і відпливів скульптура зі скловолокна йде під воду, але потім знову з'являється. На думку представників BBK Foundation, "Біхар" чудово демонструє те, що може статися з людством у майбутньому, якщо воно буде слідувати нестійким моделям, що негативно впливають на екологію.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що художник узяв $84 тис у музею і сказав, що це витвір мистецтва.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ