Ґрета Тунберг

"Бла-бла-бла": Ґрета Тунберг спантеличила мережу своєю новою промовою – відео

прінт-скрін з відео

Когось налякало те, що вона сказала, а когось - як вона це зробила

Відома шведська екоактивістка Ґрета Тунберг виступила на саміті Youth4Climate. І її промову сьогодні обговорює вся мережа. Про це пише "Дивогляд" із посиланням на The Guardian.

18-річна активістка, як і раніше, звинуватила керівництво держав і політиків у бездіяльності і пустих балачках.

"Немає ніякої планети Б. Немає ніякої планети Бла. Бла-бла-бла… Будуйте краще, бла-бла-бла. Нуль відходів, бла-бла-бла, зелена економіка, бла-бла-бла.

Це все, що ми чуємо від наших так званих лідерів. Слова, які звучать чудово, але поки не привели до дії. Наші надії та амбіції тонуть в їх порожніх обіцянках", - заявила Тунберг.

Вона підкреслила, що через 30 років пустих балачок ми втратили час і ситуація з кліматом катастрофічно погіршується. Тож тепер потрібно негайно скорочувати кількість викидів шкідливих речовин.

Ця промова вже стала новин мемом про Ґрету Тунберг після її знаменитого "How dare you?" під час виступу на Генасамблеї ООН.

Багато користувачів мережі відзначили, що, хоча дівчина і говорить про важливі речі, кожну свою фразу Ґрета супроводжує безумним поглядом, який трохи лякає.

Нагадаємо, у 2019 році Ґрета Тунберг отримала альтернативну Нобелівську премію. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ