Астронавт на Марсі

Вчені помітили нові докази існування життя на Марсі – хто населяв планету мільярди років тому

Shutterstock

Фахівці проаналізували нещодавно отримані зразки грунту планети

Питання можливості існування життя на Марсі досліджується вже багато років. Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Еxpress, у NASA знайшли нові докази, які можуть свідчити про те, що раніше на Червоній планети мешкали живі інопланетні істоти. 

Вчені проаналізували зразки гірської породи, які марсохід Perseverance зібрав на дні прадавнього марсіанського озера. Вважається, що цей місце раніше було вулканічно активним.

Фахівці підозрюють, що ці дві породи, які отримали назви "Montdenier" та "Montagnac", могли утвритися в результаті виверження лави

"Схоже, що наші перші камені виявляють потенційно придатну для життя стійку середу. Це доводить, що вода була там довгий час", – повідомляють вчені.

Окрім цього, у каміннях міститься велика кількість мінералів та інших мікроелементів. Фахівці впевнені, що це може свідчити про те, що раніше на планеті спостерігалася волога втмосфера, а також були утворені водойми, на кшталт, кратеру Джезеро.

За допомогою нещодавно отриманої інформації вчені все більш запевнюються у тому, що багато мільярдівів років тому життя на Червоній планеті все ж таки існувало, а населяли її інопланетні істоти.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на Марсі побудують 5 міст, де житимуть люди.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ