Гори на Марсі

Учені знайшли на Марсі місця, які можуть сховати людину від радіації

NASA / JPL-Caltech

Такий захист життєво необхідний для учасників майбутніх марсіанських експедицій

Учені з Університету науки та технології Китаю дослідили дані, отримані Марсіанською науковою лабораторією, і виявили природні місця, де людина може знайти захист від агресивного радіаційного випромінювання. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на  Science Alert.

Зазначається, що поверхня Марса постійно піддається впливу космічної радіації, небезпечної для життя людини. При цьому, Червона планета не має достатньої магнітосфери і щільності атмосфери, щоб захистити себе, як Земля.

Тому учасники майбутніх марсіанських експедицій повинні мати серйозний захист від випромінювання. Однак дослідники знайшли рішення, яке може допомогти астронавтам на Марсі. Виявилося, що там є достатня кількість високих пагорбів, які можуть захистити людей від впливу високоенергетичних частинок, що надходять з космосу.

Нагадаємо, нещодавно учені виявили, що захищати астронавтів від космічної радіації можуть допомогти гриби із Чорнобиля.

Ілон Маск спрогнозував, що перша марсіанська місія може розпочатися вже у 2025 році. Раніше бізнесмен також розповідав про свої плани побудувати на Марсі місто, яке не залежатиме від Землі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ