Арктика

Найнижчий показник за 15 років: Арктичний лід розтанув ще більше – відео

Shutterstock

Арктичний лід є дуже важливим для екології планети Земля. Саме тому його вивченню приділяється так багато уваги з боку науковців.

Однак, за останніми даними, його розмір встановив черговий антирекорд. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Scitechdaily.

Вчені з Національного космічного аентства (NASA) зазначили, що це вже дванадцятий за рахунком мінімальний розмір льоду в регіонах Арктики. На цей раз його площа зменшилася до 4,72 млн кв км –  найнижчий показник за 15 років.

Фахівці зазначають, що з кожним роком швидкість танення арктичного льоду збільшується, що несприятливо відображається на Землі, адже саме від зберігає низьку температуру у холодних регіонах.

Разом із цим морський ліж відбиває близько 80% сонячного світла, що потрапляє на нього, назад у космос. Коли він тане – сонячне світло потрапляє у води та нагріває території Арктики.

Якщо така ситуація зі зменшенням арктичного льоду триватиме й надалі, то у майбутньому планеті не уникнути глобального потепління.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Арктиці зафіксовано рекордно високу температуру.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ