Кратер Тихо

Учені отримали найчіткіший знімок кратера Тихо на Місяці

scitechdaily.com

Особливістю зображення є його надвисока роздільна здатність

Вже тривалий час астрономи та дослідники космосу вивчають Місяць. Так, нещодавно, у мережі з'явилися фотографії всього кратера Тихо з найвищою роздільною здатністю. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Scitechdaily.

На зображенні можна побачити відрізок території, розміри якої становлять 200 км на 175 км. Таким чином вчені змогли побачити весь кратер, діаметром 86 км.

"Це найкраще і найбільше зображення, яке у нас є на сьогодні", – зазначає директор Національної радіоастрономічної обсерваторії Тоні Біслі.

Знімок було створено з використанням радіотелескопа Грін-Бенк Національної радіоастрономічної обсерваторії США. Особливістю зображення є його надвисока роздільна здатність, яка становить приблизно 5х5 м і містить у собі близько 1,4 млрд пікс. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що китайський місяцехід Yutu-2 виявив дивний моноліт на зворотному боці Місяця.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ