Образа Джастіна Трюдо

Джастін Трюдо дав відкоша чоловікові, який образив його дружину

THE CANADIAN PRESS/SEAN KILPATRICK

В Україні цьому чоловіку вже загрожував би суд

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо знайшов, що відповісти чоловіку, який посеред вулиці почав вигукувати образи на адресу самого прем’єра і його дружини. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CBC News.

Спочатку протестувальник-антивакцинатор показував середній палець і вигукував до Трюдо:

"Гей, я тут. Ти, @бане куряче лайно. Давай, підійти і вакцинуй мене".

До таких випадків прем’єр-міністр вже звик, тож ніяк не відреагував.

Але згодом ативакцинатор почав вигукувати сексистські образи на адресу дружини Трюдо Софі Грегуар.

Цього вже прем’єр не став терпіти і саркастично вигукнув хулігану у відповідь: "Іди краще понабридай у якійсь лікарні".

Згодом журналісти запитали Трюдо, чи не шкодує він, що відповів тому чоловіку. Адже ця фраза пролунала за кілька годин після того, як прем’єр-міністр Канади оголосив про плани запровадити кримінальну відповідальність для демонстрантів, які перекривають доступ до лікарень і залякують медичних працівників. Політик відповів, що, коли образи стосуються його – він доволі товстошкірий і це його ніяк не ображає. Однак, коли хтось ображає його родину, мовчати він не збирається.

Цікаво, що чоловіка, який викрикував грубі образи прямо в обличчя голови канадського уряду, ніяк не покарали. У той же час, в Україні судять чоловіка за напис на паркані "Зеля х@йло".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ