У Львові провели хірургічну операцію на серце

У Львові виконали дві рідкісні операції на серці крізь щілини у ребрах

Facebook / Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги міста Львова

Вже за два тижні пацієнти зможуть повернутися до активного життя

У клінічній лікарні швидкої медичної допомоги Львова провели дві операції на серці крізь щілини між ребрами. Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook медичного закладу, дана процедура значно зменшує термін реабілітації пацієнтів після її проведення.
 
Пацієнтами стали 64-річна жінка та 38-річний чоловік, що мали порушення у мітральному клапані. Лікарі були вимушені провести операції на протезування та пластику цього клапану. Для цього вони пролізли у щілину між ребрами, розмір якої становить 5 см. 
 
В операціях брали участь польські хірурги, які допомагали лікарям рятувати життя пацієнтів. Жінці замінили уражені ділянки клапану на штучні, а чоловіку просто відновили функцію цього органа. 
 
Особливістю цієї операції є ще й швидке відновлення пацієнтів. Зазначається, що вже за два тижні прооперовані зможуть повернутися до активного життя.
 
Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Ізраїлі провели успішну операцію з роз'єднання сіамських близнючок.
Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ