у Львові провели хірургічну операцію за допомогою системи Da Vinci

У Львові вперше провели гінекологічну операцію із залученням технології Da Vinci

Facebook / Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги міста Львова

Лікарі скористалися мікроінструментами та 3D-зображеннями високої чіткості

У Львові вперше провели гінекологічну операцію з використанням роботизованої системи Da Vinci. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Львівську клінічну лікарню швидкої медичної допомоги.
 
Операція була проведена 19-річній пацієнтці. Зазначається, що дівчина упродовж кількох років мала постійні болі в області тазу. Також вона скаржилася на порушення менструації. 
 
Лікарі діагностувалі дівчині безпліддя, а також виявили у неї пухлинне утворення – дермоїдну кісту правого яєчника, якої можна позбутися лише шляхом хірургічного втручання. 

Для успішного проведення операції було вирішено використати мікроінструменти та 3D-зображення високої чіткості, які забезпечила лікарям технологія Da Vinci.

"Зазвичай така кіста утворюється ще з народження. З огляду на вік та захворювання пацієнтки наші медики ухвалили рішення хірургічного втручання за допомогою роботизованої системи Da Vinci", — зазначено у повідомлені.

Вже на другий день після операції дівчина почувалася добре. Своє лікування вона продовжить вдома.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Новій Зеландії створили пристрій для схуднення, який закриває рот на замок.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ