Таргани, вечірки та "друг-ловелас": найпоширеніші проблеми, з якими студенти мають справу в гуртожитку

Гуртожиток на кілька років стає домівкою для більшості приїжджих студентів. Однак умови життя у ньому можуть відрізнятися від звичних.

"Дивогляд" вирішив розповісти вам про найпоширеніші проблеми, з якими студенти мають справу в гуртожитках.

  • Таргани
гуртожиток, студенти
гуртожиток, студенти
Фото: Shutterstock

Найпоширеніший жахастик, актуальний завжди. Так, таргани, на відміну від студентів, є постійними мешканцями гуртожитку. Тим, хто дуже боїться різноманітних комах, доведеться або звикнути до таких умов, або спробувати їх усунути принаймні у себе в кімнаті. Для цього вам знадобитися будь-який засіб проти тарганів і терпіння, оскільки перша процедура може не дати результату, а постійне її повторення, навпаки, продемонструє, хто в домі господар.

  • Вечірки
Вечірка
Вечірка
Фото: Shutterstock

Вечірки можна назвати стандартною  частиною вечорів п'ятниці або будь-яких свят. Інколи їх влаштовують надворі, а інколи й у приміщенні гуртожитку. Тож, будьте готові до "раптової" музики та несподіваних візитів сусідів.

  • Сусіди

Перевагою гуртожитку є можливість завести якомога більше знайомств у своєму університеті. Однак інколи трапляються випадки, коли сусіди та співмешканці не відповідають вашим очікуванням. "Дивогляд" розглянув кілька з них:

"Друг-ловелас" – переїжджаючи до гуртожитка, треба бути готовим до того, що, можливо, вас проситимуть "десь погуляти". Якщо вас напружуватимуть такі прохання, то майте на увазі, що ви завжди можете переселитися до іншої кімнати (за наявності вільних місць), однак треба зважати й на те, що ті сусіди можуть так само не відповідати вашим очікуванням;

Do not disturb
Do not disturb
Фото: Shutterstock

Читайте також: Голі студенти Кембриджського університету влаштували конкурс на найкрасивіші сідниці – фото.

"Подруга-бруднуля" – чистота у кімнаті запобігає появі небажаних "гостей" у вигляді тарганів тощо. Зазвичай співмешканці по кімнаті створюють спеціальний графік, за яким по черзі (або разом) займаються прибиранням кімнати. Інколи трапляються випадки, коли деякі особи не вважають за потрібне дотримуватися цього правила, тож будьте готові до того, що доведеться шукати компроміс;

Бруд у кімнаті, розкидані речі
Бруд у кімнаті, розкидані речі
Фото: Shutterstock

Читайте також: Початок самостійного життя: як орендувати квартиру першокурснику – поради.

"Патімейкер" – у кожному гуртожитку є людина, яка завжди не проти повеселитися, тож збирає всіх в одному місці та влаштовує "крутезну" вечірку. Інколи цим місцем може бути ваша кімната або приміщення через стінку;

Діджей
Діджей
Фото: Shutterstock

"Майстер поїдання чужих харчів" – так, міф про те, що у гуртожитку усі їдять з однієї каструлі, насправді не міф. Або лише частково... Сьогодні майже у кожній кімнаті стоїть мультиварка, яка добре допомагає у приготуванні їжі. Але бувають і ті, кому ліньки навіть увімкнути її. У такому випадку в пригоді стає "найсмачніша" та, що головне, швидка їжа сусіда. Тож врахуйте, що інколи доведеться ділитися. 

Холодильник, їжа
Холодильник, їжа
Фото: Shutterstock

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як студенту розпоряджатися своїм бюджетом.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше