Студентка

Міністр освіти повідомив, чи будуть пускати у гуртожитки невакцинованих студентів

Shutterstock

До початку навчального року залишилося менше місяця

Міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет прокоментував чутки у мережі щодо того, що студентам, які не мають щеплення від коронавірусу, не дозволять жити у гуртожитках. Про це він розповів в ефірі каналу "1+1", передає "Дивогляд".

За словами міністра, зараз немає жодних нормативних документів чи вимог, згідно з якими поселення в студентські гуртожитки можливе тільки для вакцинованих осіб.

"Не може бути такого, це порушення прав, ніяких ані нормативних документів, ані вимог немає”, - заявив Шкарлет.

При цьому він наголосив, що більшість студентів досягли 18-річного віку тому можуть вакцинуватися без обмеження, тож у студентських колективах значно легше сформувати колективний імунітет, ніж у школах чи садочках.

Водночас міністр зауважив, що, як і попереднього навчального року, університети  можуть продовжити дистанційне навчання на власний розсуд.

Нагадаємо, раніше стало відомо, як працюватимуть школи під час карантину і чи допускатимуть до роботи невакцинованих викладачів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ