Італієць живе як хоббіт з "Володаря перснів"

Фанат "Володаря перснів" живе, як справжній хоббіт – фото

_myhobbitlife_ / Instagram

Чоловік викупив ділянку землі розміром у 2 гектари на якій, разом зі своєю дружиною, почав будівництво власного будинку за мотивами фільму

В Італії чоловік на ім'я Ніколас Джентіле проживає життя головного героя серії фільмів "Володар перснів". Як повідомляє "Дивогляд", італієць змайстрував собі такий самий будинок, як і у персонажу фільмів. Історією свого вигаданого життя він ділиться в Instagram

37-річний Ніколас тривалий час працював кухарем-кондитером, але це не приносило йому задоволення. Чоловік завжди мріяв прожити життя улюблених кіногероїв з саги фільмів "Володар перснів", що й зробив.

Джентіле викупив ділянку землі розміром у 2 гектари, на якій, разом зі своєю дружиною, почав будівництво власного будинку за мотивами фільму. У подальшому він планує розбудувати ціле місто, зокрема, караван гномів та великий будинок Більбо Беггінса.

Пізніше до подружжя приєдналися їхні друзі у вигляді таких самих хоббітів, ельфів та магів. Разом вони вирушили у подорож до кратера вулкану, що на горі Везувій. Усе заради того, аби кинути у нього "той самий" перстень. 

Сам Ніколас розповідає, що хоче "повноцінно жити своїм хоббітським життям", тож він перетворить придбану ділянку землі на казкове село. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що нещодавно цей самий фанат саги виголосив ефектну промову та кинув перстень у жерло вулкану.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ