Лагуна в Аргентині

В Аргентині лагуна стала яскраво-рожевого кольору – фото й відео

No Comment TV / YouTube

Подію вже назвали "отруєнням людей"

У Патагонії (Аргентина) лагуна стала яскраво-рожевого кольору, що обумовлено тим, що місцеві рибні фабрики скидають відходи. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Dom Total.

Журналісти пишуть, що таке специфічне забарвлення обумовлене сульфітом натрою – консервантом. У місцевій владі запевнили, що офіційно дозволили скидати відходи.

За словами чиновників, "рожева вода" не несе небезпеку, а також повернеться у свій звичний стан через кілька днів. На думку екологів, перед скиданням подібних відходів є потреба у їх обробці та очистці.

Місцеві жителі розповіли, що, окрім екзотичного вигляду, вода має неприємний запах і привертає увагу багатьох мух. Раніше у забрудненні місцевих водойм (наприклад, річка Чубут) вже звинувачували рибні фабрики. Також населення цієї території вже давно потерпає від неприємних запахів і різних екологічних проблем.

"Усі повинні контролювати те, хто санкціонує отруєння людей", – сказав активіст-еколог Пабло Лада.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що білорус прибрав польський ліс від сміття та став зіркою мережі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ