Вакцина, щеплення, діти

Вакцина CoronaVac здатна захистити дітей від коронавірусу – дослідження

Shutterstock

Було проведено експеримент із залученням 550 дітей та підлітків віком від 7 до 14 років

Питання безпечної вакцинації дітей вже тривалий час вивчається фахівцями. Міжнародна група вчених провела дослідження та з'ясувала, що щеплення препаратом CoronaVac може захистити дітей та підлітків від вірусу SARS-CoV-2. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Lancet Infectious Diseases.

Автори провели дослідження із залученням 550 дітей та підлітків віком від 7 до 14 років. Кожному з них зробили щеплення вакциною китайської біофармацевтичної компанії Sinovac – CoronaVac.

Вчені уважно стежили за реакцією організму добровольців на препарат та наявністю побічних ефектів. Так, фахівці зафіксували, що у 95% пацієнтів з'явилися антитіла до COVID-19. Також спостерігався й один випадок пневмонії. Автори дослідження впевнені, що він був викликаний не вакциною. 

Вчені продовжать вивчати реакцію дитячого організму на різні препарати проти коронавірусу, оскільки найагресивніший штам, індійська Delta, дуже швидко поширюється і найчастіше вражає саме дітей. Так, його вже було зафіксовано в Україні. У зв'язку із цим у Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ) вперше відкрили питання вакцинації неповнолітніх

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше