Літо

Куди українці планують летіти у відпустку влітку-2021

Shutterstock

У деякі країни вартість квитків на літак суттєво знизилася

Літо ще тільки розпочинається, але сезон відпусток вже у самому розпалі. В які країни планують летіти на відпочинок українці у цей пандемічний період? Про це вирішив дізнатися "Дивогляд".

За статистикою компанії Aviasales, у травні українці забронювали рекордну кількість авіаквитків за весь період від початку пандемії коронавірусу.

Найпопулярнішими напрямками стали:

  • Стамбул, Анталія, Даламан (Туреччина)
  • Батумі і Тбілісі (Грузія)
  • Тіват (Чорногорія)
  • Греція
  • Албанія

Окрім того, до нещодавніх подій у Білорусі українці активно купували квитки у Мінськ.

Також серед топ-10 запитів серед українців опинилися такі країни, як: Італія, Польща, Іспанія, США, Франція та Німеччина.

За даними "Опендатабот", більшість відпусток, на які забронювали квитки, триває 9-10 днів. Найдовше українці затримуються у турецьких курортах Анталія (11 днів) та Даламані (10 днів).

Однією із причин значного підвищення кількості куплених квитків експерти вважають те, що порівняно із 2019 роком (влітку 2020 авіасполучення було практично відсутнє), ціни на квитки на багато напрямків суттєво знизилися.

Наприклад, якщо у 2019 році середня вартість перельоту в Туреччину складала $110, то зараз - $88. У Чорногорію раніше можна було полетіти за $206, а зараз – за $117.

Натомість, вартість перельоту на Кіпр та у Грузію практично не змінилися.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав про найбезпечніші пляжі Європи під час пандемії.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ