Едвард Маніура

"Браво!": мер польського міста сам розібрав стару будівлю, щоб заощадити бюджетні гроші – фото

Miasto Lubiniec/Monika Breguła/Facebook

Мер віддає перевагу раціональному використанню грошей міста

Мер містечка Люблінець Едвард Маніура став героєм мережі після того, як самостійно вирішив розібрати стару будівлю, замість якої хочуть розмістити нову велосипедну парковку. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The First News.

Маніура пішов на цей крок, коли йому сказали, що знесення будівлі буде коштувати 25 тис злотих (приблизно 187 тис грн). На думку мера, витрачати таку суму – нераціонально, а тому він вирішив сам розібрати будівлю, у чому його підтримали місцевий радник і декілька працівників мерії.

"Економна і усвідомлена витрата коштів є основою для правильного управління державними фінансами, тому я дуже радий, що завдяки роботі, яку я із задоволенням виконав, місто Люблінець заощадить кілька тисяч злотих", – зазначив Маніура.

Мер витратив на це декілька днів, завдяки чому завоював армію фанатів серед місцевого населення та користувачів мережі. Зокрема, останні залишили наступні коментарі:

  • "Вау! Це просто прекрасно! Якби я дізнався про це раніше, то з радістю допоміг би"
  • "Браво! Такий мер – просто скарб"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що водій-інкасатор відбився від озброєних злочинців і став зіркою мережі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ