Озброєна людина

Крутіший за Чака Норріса: водій-інкасатор відбився від озброєних злочинців і став героєм мережі – фото й відео

Shutterstock

"Якщо вони не запросять цього чувака для наступного фільму про Бонда – то я просто не буду його дивитися"

У ПАР водій машини супроводу проявив неабияку холоднокровність, коли його почали атакувати озброєні грабіжники. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на SA Pepple News.

22 квітня на бронетранспортері супроводжували кур'єрський фургон з мобільними телефонами. Під час поїздки по авто несподівано почали стріляти, але водій проявив хоробрість та продовжив спокійно їхати вперед, поки його наляканий напарник викликав підкріплення.

Після обстрілу водій автомобіля супроводу спеціально врізався в Audi злочинців, а потім спробував їх наздогнати. Однак, підозрювані вискочили зі свого автомобіля та покинули місце подій.

ЗМІ пишуть, що грабіжникам в Audi нічого не вдалося вкрасти. Наразі їх розшукують поліцейські. Жителі ПАР були приголомшені майстерністю водія та вважають, що його відвага могла б осоромити навіть Чака Норріса.

"Якщо вони не запросять цього чувака для наступного фільму про Бонда – я просто не буду його дивитися. Я ніколи не бачив таку круту людину в такій потенційно фатальній ситуації", – пишуть у мережі.

Директор Глобальної ініціативи щодо боротьби з транснаціональною організованою злочинністю Джуліан Радемейер стверджує, що водій колись входив у спеціальну оперативну групу SAPS та працював інструктором з вогневої підготовки поліції ПАР. Враховуючи це, зовсім недивно, що водій виявився майстром у своїй справі.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Росії розлючений блогер "розстріляв" стрім.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ