Лавовий тунель

Подружжя знайшло під своїм будинком величезну печеру – фото й відео

Shutterstock

Схожі утворення існують на Марсі

Американці Джеймс і Сюзанна Бріерлі стали власниками нерухомості чотири роки тому. Тоді їх ріелтор стверджував про існування "невеликої печери" під будинком. Згодом подружжя перевірило достовірність його слів і знайшло гігантський тунель. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Futurism.

У деяких місцях печери стеля була настільки високою, що чоловік і жінка навіть не змогли до неї дотягнутися. Згодом печеру оглянули журналісти, які з'ясували, що це лавовий тунель.

Останній є природним утворенням, яке виникає, коли лава покидає вулканічне жерло під землею. Учені дуже цікавляться лавовими тунелями, бо завдяки їм можна боротися з метеоритними дощами та радіацією на Місяці та Марсі.

Велика підземна мережа лавових тунелів знаходиться на Червоній планеті, яку хочуть досліджувати вчені. На їх думку, габарити цих утворень дозволяють розміщувати в них планетні бази.

Місцеві експерти вважають, що гігантський тунель під будинком Бріерлі, як і інші подібні печери у цій місцевості, погано досліджені. Так чи інакше, подружжя вже хоче продати свою нерухомість.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що американка Саманка Хартсоу несподівано знайшла у своїй квартирі за дзеркалом таємний вхід.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ