Кривава суперповня і місячне затемнення: чому цей період важливий і як до нього підготуватися

Жителі Землі побачать останню повню цієї весни, яка відкриє коридор затемнень

26 травня на жителів Землі очікує одразу кілька важливих астрономічних явищ, які, якщо вірити астрологам, можуть суттєво вплинути на наше життя. Про це повідомляє "Дивогляд".

Остання цієї весни повня настане 26 травня о 14:14 за київським часом. Відсоток освітленості Місяця складатиме 100%. Це буде не звичайна повна фаза, а суперповня, адже земний супутник буде  на найближчій відстані до планети.

Повня 26 травня отримала назву Кривавої, адже Місяць у цей період матиме червоне або яскраво помаранчеве забарвлення. Це зробить його ще більш помітним у нічному небі.

Окрім того, 26 травня о 14:19 за Києвом відбудеться повне місячне затемнення, яке відкриє так званий коридор затемнень, що триватиме до 10 червня.

Цей коридор завершиться якраз у той день, коли земляни зможуть спостерігати кільцеве сонячне затемнення. 10 червня 2021 року цим астрономічним явищем зможуть сповна насолодитися жителі північних регіонів Канади і Росії, у Гренландії та на Північному полюсі. Однак часткові фази сонячного затемнення буде видно в Північній Америці, а також в Європі і Азії.

Місячне затемнення
Місячне затемнення
Фото: Shutterstock

Що робити під час повні та затемнення

Можна вірити чи не вірити в астрологію. Але беззаперечним залишається той факт, що Місяць суттєво впливає на біоритми людини і може позначатися на нашому самопочутті. А від цього можуть залежати й рішення, які ми приймаємо.

Астрологи (і тут з ними важко не погодитися навіть раціональній людині), радять уникати нервових і авантюрних ситуацій.

Будь-яке затемнення є енергетично потужним моментом, який завжди впливає на людину - її психоемоційний стан і здоров'я. У такі дні всі емоції відчуваються гостріше, притупляється здоровий глузд і наростає тривожність, що може провокувати раптові зміни настрою і конфліктні ситуації.

Багато хто страждає від безсоння і нападів мігрені. Одночасно з цим нерідко посилюється інтуїція і креативність, тому це час, коли добре генерувати ідеї.

У цей період не варто піддаватися спокусам і страхам, залишайтеся спокійними. Намагайтеся не розповідати всім навколо про свої плани. Адже зростає ризик того, що вас можуть зрадити чи обманути.

У період, коли настає коридор затемнень, астрологи радять зупинитися і переглянути своє життя. Проаналізувати помилки та уроки, які ми отримали. Використайте цей час для перезарядки, щоб з новими силами впевнено йти вперед.

Період місячних затемнень чудово підходить для завершення старих справ та усунення перешкод на шляху до нових звершень. Це час, у який можна спробувати позбутися шкідливих звичок та подбати про своє здоров'я.

Нагадаємо, у грудні жителі Землі могли спостерігати повне сонячне затемнення. Наступне повне затемнення відбудеться у грудні 2021 року, але його можна буде побачити лише в Антарктиді. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше