Ліки

Створено препарат, який може повністю вилікувати людину від коронавірусу – дослідження

Shutterstock

Лікарський засіб пройшов вдале тестування на мишах

Команда австралійських вчених з Університету Гриффіта створили лікарський засіб, що допомагає вилікуватися від COVID-19. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу закладу. 

Науковці вже провели випробування на мишах, які завершилися вдало. Їхні результати показали, що після вживання препаратів вірогідність позбутися коронавірусу зростає до 99,9%. 

Наступним кроком у вивчені впливу цього препарату стане його випробування на людському організмі. Зазначається, що ліки можна використовувати один раз на день упродовж 5 днів, якщо людина вже тривалий час страждає від COVID-19. У випадку, якщо вірус було виявлено нещодавно – достатнім буде обмежитися однією дозою препарату.

Причиною такого "чарівного" впливу є наявність у ліках технології міРНК – малих інтерферуючих РНК. Дані елементи із легкістю можуть впливати на віруси та знищувати їх, перешкоджаючи їхньому поширенню по всьому організму. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що сім'я американців заробила понад $1 млн, продаючи під виглядом ліків від COVID-19 відбілювач.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше