Єлизавета II

Уже не в жалобі: Єлизавета ІІ повернулась до виконання королівських обов'язків – фото

Shutterstock

Під час зустрічей Її Високосте була одягнена у блакитну сукню

Королева Великої Британії – Єлизавета II повернулась до виконання своїх королівських обов'язків після смерті свого чоловіка принца Філіпа. Вона провела дві відеозустрічі із послами інших держав, на якій була одягнена у блакитну сукню. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на офіційний Instagram королівської родини. 

Таке вбрання королеви свідчить про те, що Її Високість більше не перебуває у жалобі за своїм чоловіком, який пішов з життя 9 квітня. Образ королеви доповнили дорогі прикраси: перлове намисто із сережками та брошка з діамантами. 

Аудієнції із послами Латвії та Республіки Кот-д'Івуар відбулися у відеоформаті. У цей час Єлизавета II перебувала у Віндзорському замку. 

Зустріч відбулася за 10 днів після церемонії поховання герцога Единбурзького. Через смерть чоловіка британська королева порушила традицію святкування свого 95-го дня народження. Цього року вона не ділилася сімейним портретом. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ