Burj Al Babas

Любителі цікавих локацій знайшли десятки однакових "діснеївських" замків у Туреччині – фото й відео

Shutterstock

Вартість проєкта оцінюється на рівні $200 млн

Ентузіасти знайшли покинуте село на північному заході Туреччини, на території якого побудовані невеликі вілли у вигляді "діснеївського" замку Сплячої красуні. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на New York Post.

Село під назвою Бурдж-аль-Бабас побудували в 2018 році біля гір, де знаходяться цілющі гарячі джерела. Воно було розраховане на багатих інвесторів.

Вартість проєкту оцінюється на рівні $200 млн (близько 5,5 млрд грн). Однак, його заморозили та покинули, що було обумовлено економічною кризою та падінням курси ліри (турецька валюта).

Burj Al Babas
Burj Al Babas
Фото: Shutterstock

Sarot Group, яка будувала це село, знайшла необхідні гроші, щоб завершити будівництво, але все одно оголосила про банкрутство. Цікаво, що проєкт кожної вілли всередині був унікальним. Інвестори мали отримати 732 вілли, ТЦ, клуби і ресторани. Однак, договір про будівництво уклали лише з 350 інвесторами.

Вартість кожної вілли варіюється від $350 тис до $750 тис (від 9,7 млн грн до 20,8 млн грн). Внаслідок виникнення фінансових проблем деякі інвестори перестали давати гроші, а ще якась частина них взагалі покинула проект.

Є чутки, що вкладники грошей розчарувалися у проекті, бо всі будинки зовні були однаковими, а також занадто близько розташовувалися один до одного. З тих часів десятки будівель стоять занедбаними. За словами мисливців за цікавими локаціями, село виглядає так, що його начебто щойно покинули.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що в Італії продають будинки за 1 євро.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ