Кастільйоне-ді-Сицилія

В Італії продають будинки за 1 євро – фото й подробиці

Michele La Rosa / Comune Castiglione

Названо умови цієї угоди

У місті Кастільйоне-ді-Сицилія (Італія) вирішили продавати будинки в старих частинах містах по 1 євро. Також можна стати власниками нерухомості в іншій частині міста. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Twitter CNN.

Мерія прийняла цей проєкт для того, щоб повернути людей у Кастільйоне-ді-Сицилія. Справа в тому, що протягом останніх 100 років місто покинула величезна кількість людей і тепер там живе лише 3 тис.

"Нам потрібно врятувати величезну архітектурну спадщину, наповнену історією. З часом занадто багато людей виїхали, залишивши після себе чимало мальовничих будинків, багато з яких навіть належать до епохи Відродження", – розповів мер Антоніно Камарда.

Фахівці проаналізували стан будівель та вирішили, що деякі з них можна продати за 1 євро. Така вартість стосується найстаріших частин міста, де будинки розграбували або вони просто в поганому стані.

За більш комфортні умови доведеться заплатити від 4 до 5 тис євро. Усього виставлено на продаж 400 будинків. Якщо людина бажає стати власником будинку у цьому місті, то вона зобов'язана:

  • зробити ремонт у будинку впродовж 3 років
  • оформити страховий поліс у банку на суму 4 тис євро

Цікаво, що якщо будинок буде відремонтований з використанням екологічних матеріалів, то його власнику мають покрити 110% коштів, які він витратив на реставрацію будинку.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Києві продають квартиру площею 6 кв.м.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ