Євген Клопотенко

Український шеф-кухар увійшов до міжнародного списку новаторів гастрономії

Програма Рандеву / 5 канал

Шеф-кухар став першим представником Украни у цьому списку

Український шеф-кухар Євген Клопотенко увійшов до міжнародного списку 50 Next, який представили організатори рейтингу The World's 50 Best Restaurants. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт рейтингу

До списку 50 Next увійшли новатори гастрономії віком до 35 років. Євген Клопотенко став першим представником Украни. Він увійшов до складу списку за "поліпшення гастрономічної культури в Україні та популяризацію української кухні у світі". 

Загалом було 700 претендентів, з яких 1 тис кулінарних експертів обрали лише 50 найкращих, серед яких були не лише кухарі, але й незалежні винороби, фермери, учені та митці, робота яких сприяє прогресу в гастрономії.

"Ця перемога відкриває величезне вікно можливостей, зокрема, для талановитих шефів України, які заслуговують на світове визнання", – зазначає Клопотенко.

А чи знали ви, що раніше Євген Клопотенко став одним з ініціаторів того, щоб борщ внесли до спадщини ЮНЕСКО? Разом із "Інститутом культури України" вони склали заявку на 700 сторінок та надіслали на розгляд до організації. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ