5 фільмів для вивчення англійської мови

Одним з найкращих способів вивчити іноземну мову – спілкуватися із носіями. Однак, не у кожного є знайомі-іноземці, які залюбки поговорять із вами. У цьому випадку варто звернутися до фільмів.

І не варто недооцінювати цей спосіб вивчення мови, оскільки саме він є справжнім джерелом побутових висловів, які знають лише носії.

Щоб трохи допомогти вам, "Дивогляд" підготував підбірку 5 найкращих фільмів для вивчення англійської та розсортував їх за рівнем знань. Із ними ви не лише швидко оволодієте мовою, але й по-справжньому відпочинете.

Книга джунглів ("The Jungle Book")

Рік: 2016

Рівень: Elementary

Ми всі з дитинства знаємо історію людського дитинча Мауглі, якого виростила та виховала зграя вовків. Незважаючи на те, що фільм є дитячим, у ньому є багато корисних висловів та слів, які легко сприймаються початківцями.

Відпустка за обміном ("The Holiday")

Рік: 2006

Рівень: Pre-Intermediate

Історія про двої самотніх жінок. Одна – мешканка англійської провінції, а інша – живе на західному узбережжі США. Одного дня вони вирішили тимчасово обмінятися будинками. Однак, жартівливий експеримент стане для обох доленосним.

Пірати Карибського моря ("Pirates of the Caribbean")

Рік: 2003

Рівень: Intermediate

Хто з нас не зна Джека Горобця? А точніше, капітана Джека Горобця. Фільм переповнений його жартами та цікавими catchphrases (крилатими висловами). Тож, подивившись його в оригіналі, ви обов’язково відчуєте всю силу англійського гумору. 

Похмілля у Вегасі ("Thе Hangover")

Рік: 2009

Рівень: Upper-Intermediate

Переглянувши цей фільм мовою оригіналу ви одразу ж помітите, наскільки неточним може бути переклад та скільки важливого під час нього втрачається. Так, наприклад, ви можете дізнатися, що douchebag (негідник) насправді є лагідним словом, якщо вжити його у правильному контексті. 

Соціальна мережа ("The Social Network")

Рік: 2010

Рівень: Advanced

Фільм розповідає історію засновника соціальної мережі Facebook Марка Цукенберга, коли він ще не був таким популярним і лише розпочинав свій шлях до успіху і багатства. Чудова нагода підчерпнути для себе кілька digital-висловів, на кшталт "переслати листа", або "чекнути скриню".

А які фільми ви вже дивилися мовою оригіналу? 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав про 3 ефективні способи самостійного вивчення іноземної мови.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше