Англійська мова

3 ефективні способи самостійного вивчення іноземної мови

Shutterstock

Не секрет, що знання іноземних мов відкриває для нас додаткові можливості. Цей той випадок, коли чим більше – тим краще.

Однак, більшість з нас вважає навчання нудним процесом, який не приносить задоволення. Тож, як тоді змусити себе розпочати вивчення нової мови?

“Дивогляд” знає відповідь на це питання і тому зібрав для вас 3 способи, з якими засвоєння нової мови перетвориться на справжнє задоволення. 

Спілкуйтесь із носіями

Спілкування
Спілкування
Фото: google.com.ua

Це один з найефективніших та найцікавіших способів. Під час спілкування із іноземцями ви матимете змогу не лише дізнатися багато нового про їхнє життя, але й ефективно попрактикувати своє говоріння та сприйняття мови на слух. 

Однак пам’ятайте, що цей метод буде ефективним лише якщо ви вже маєте базові знання. В іншому випадку – він не принесе жодної користі. 

Перегляд фільмів

Netflix
Netflix
Фото: Shutterstock

Поєднати приємне із корисним? Легко! Цей варіант підійде як для тих, хто знаходиться на початковому етапі вивчення мови, так і для більш просунутих знавців. 

Якщо ви тільки починаєте своє знайомство із мовою – радимо увімкнути субтитри, а потім спробувати без них. Запевняємо вас, результат не змусить на себе чекати. 

Читайте також: Француз спробував вимовити слова англійською і мало не збожеволів – відео.

Розмовляйте самі з собою

Дівчина, радість
Дівчина, радість
Фото: Shutterstock

Найважливіше у будь-якій справі – регулярна практика. Але, як бути, коли у родині крім вас ніхто не володіє мовою? 

Відповідь проста: якщо хочете поспілкуватися із розумною людиною – спілкуйтеся із самим собою. Адже одним із найважливіших пунктів у засвоєнні будь-якої іноземної мови є розуміння її звучанням. 

Спробувавши один раз, ви повертатиметеся до цього знову і знову. І отримаєте помітний результат.

А які інші ефективні способи вивчення нової мови ви знаєте? 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" ділився із вами 10 англійськими словами, які неможливо вимовити правильно одразу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!


ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ