Шерлок Голмс

Українці назвали Шерлока Голмса культовим англійським персонажем

Shutterstock

Найвідомішим англійським героєм його вважає кожен третій українець

JustSchool, одна з найбільших онлайн-платформ для вивчення англійської мови в Україні, опитала понад 1 тис.українців і з'ясувала, якого англійського персонажа вони вважають культовим.

Більшість з опитаних (34%) назвали Шерлока Голмса. Літературний персонаж, створений Артуром Конаном Дойлом, став всесвітньо значущою фігурою. У різних країнах існують десятки присвячених йому товариств, музеїв і пам'ятників, а книга рекордів Гіннесса називає Голмса "найбільш екранізованим літературним героєм".

Друге місце в рейтингу займає Гаррі Поттер - літературний персонаж, головний герой серії романів англійської письменниці Джоан Роулінг, а також однойменних фільмів. Його відзначили 21% опитаних.

На третьому місці опинився Командер військово-морського флоту Великої Британії, також відомий як "агент 007" — Джеймс Бонд. Його обрали 9% опитаних. Він також, як і попередні персонажі, є головним героєм романів і серії фільмів.

На четвертому і п'ятому місцях опинилися — Робін Гуд, популярний герой середньовічних англійських народних балад набрав 7% голосів опитаних. А також Мері Поппінс - героїня казкових повістей англійської дитячої письменниці Памели Треверс, няня-чарівниця, яка виховує дітей в одній з лондонських сімей, її обрали 5% опитаних.

Також в опитуванні брали участь Містер Бін (4%), Вінні-Пух (4%), Аліса в Країні Чудес (4%), Містер Дарсі (3%), Король Артур (3%), Паровозик Томас (2%), Пітер Пен (2%), Доктор Хто (1%), Доріан Грей (1%).

Місце проведення опитування: Україна

Досліджувана сукупність: жінки і чоловіки від 18 років

Розмір вибірки: 1 124 респондентів

Час проведення: опитування проводилося методом онлайн-анкетування в лютому 2020

Про JustSchool:

JustSchool-це платформа для вивчення англійської мови для дітей і підлітків з 6 до 17 років. Протягом 3 років ми створює свій продукт на основі кращих матеріалів, чуючи зворотний зв'язок від клієнтів , постійно покращуємо і розробляємо програми, курси для комфортного, якісного вивчення англійської мови.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ