Іноземець зробив перші панорамні знімки столиці КНДР

dprk360

Дозвіл на зйомку він отримав безпосередньо від уряду КНДР.

Сінгапурець Арам Пан став першим іноземним фотографом, якому вдалося сфотографувати столицю Корейської Народно-Демократичної Республіки Пхеньян з повітря. Про це повідомляє Bird in Flight з посиланням на PetaPixel.

Пан опублікував 15-хвилинне відео і світлини, які зробив для особистого проекту DPRK 360 - про життя в тоталітарній державі. Дозвіл на зйомку він отримав безпосередньо від уряду КНДР. Рік тому Пан подав запит до адміністрації Трудової партії Кореї з проханням дозволити йому зняти столицю з висоти пташиного польоту.

Видання зазначає, що політики виділили легкий вертоліт і офіційно запросили Пана провести фотосесію. Тепер цей вертоліт курсує над містом регулярно і ним можуть скористатися всі іноземні фотографи, замовивши таку послугу через корейську туристичну компанію Young Pioneer Tours.

Як повідомляв 5.ua, уряд Індії спіймали на використанні фотошопу. Користувачі соцмереж виявили, що світлина прем'єр-міністра Індії, на якій він оглядає з вертольота затоплені райони, була змонтована.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ